Współpracujemy

hsa logo noe

 

Handicapped SCUBA Association - www. hsascuba.com

Stowarzyszenie Nurków Niepełnosprawnych - stowarzyszenie i system nurkowania opracowany i wdrożony w USA w 1981roku przez Jim'a Gatecre , do Polski "przeszczepiony" przez Tadeusza Masztalerza w 1998 roku.

kontakt:  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


hsa logo

STOWARZYSZENIE "NAUTICA" www.stowarzyszenienautica.pl

od 1998 roku szkolące nurków z niepełnosprawnościami zgodnie z systemem HSA we własnych autorskich programach:

"Wodny Szlak" - dla dzieci i młodzieży z zagrożonych środowisk,"Milczący Świat" dla osób niesłyszących i niedosłyszących,

"Zerowa grawitacja" dla osób po urazach rdzenia i z innymi dysfunkcjami motorycznymi i najpóźniej powstałym 'Siła zmysłów" dla osób niewidzących i niedowidzących

kontakt: +48 662 105 445,email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


m blekit logo biale 01FUNDACJA " MNIEJSZY BŁĘKIT" im. Asi Kułakowskiej  - www.mniejszyblekit.pl

Głównym celem naszej Fundacji jest finansowanie, dofinansowanie oraz organizacja wyjazdów nurkowych na całym świecie dla osób niepełnosprawnych lub po ciężkich chorobach, które posiadają już uprawnienia nurkowe HSA i chciałyby kontynuować swoją przygodę z nurkowaniem, podnosić kwalifikacje nurkowe, poznawać świat.

kontakt: 22 628 65 28 | +48 604 455 081 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


logo to ma sensSTOWARZYSZENIE " TO MA SENS" -   www.tomasens.org.pl


pod dowództwem Joanny Herety i czułym nadzorem Janusza Solarza." Każda choroba dotyczy całej Rodziny – I całej Rodzinie chcemy pomagać."

kontakt: +48 603 682 860, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 logo Kraba 1

AKADEMICKI KLUB PODWODNY KRAB AGH - www.krab.agh.edu.pl


Klub z ponad 50letnią tradycją, z którego wywodzi się wielu z nas: instruktorów, przewodników, właścicieli centrów i baz nurkowych.

Kolebka nurkowego narybku i jedna z najlepszych szkół nurkowych w Polsce.

kontakt: +48 503 395 676  email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


189721 185766158133761 3090578 n

FUNDACJA " TACY SAMI" - www.tacysami.org.pl

Celem Fundacji jest wspieranie wyrównania szans wszystkich ludzi, a szczególnie osób niepełnosprawnych w obszarze kultury, nauki, sportu i rekreacji oraz zawodowym
kontakt: +48 502 928 777, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 


NAUTICA travel adventure FINAL kolorNAUTICA TRAVEL sp. z o.o. - www.nauticatravel.pl

Firma podróżnicza,organizator wyjazdów i wypraw w różne strony świata. Specjalizuje się w wyprawach nurkowych, również dla osób z niepełnosprawnościami: http://nauticatravel.pl/na-zamowienie/wyjazdy-dla-osob-niepelnosprawnych/

kontakt: +48 663 727 403, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


logo deepdiwer

 

Deep Diver HSA - http://www.facebook.com/deepdiverhsa

to stowarzyszenie,  które pomaga ludziom niepełnosprawnym wykorzystując do tego środowisko wodne.

Kontakt: +48 503 189 349

 


Nautica Egipt logoNautica Sharm - delegatura Nautiki w Egipcie . 

Cała kadra przeszkolona w systemie HSA i  co więcej doświadczona w pracy z nurkami HSA.

Baza prowadzi nurkowania turystyczne dla nurków HSA, kursy zaawansowane,
a od 2017 roku zaprasza również na dokończenia kursów OWD

kontakt - 0048 663 727 402, FB www.facebook.com/nauticaegipt/

 


 

 

logo dophinusSzkoła nurkowa Dolphinus  w Palya Blanca na wyspie Lanzarote https://www.delphinus.eu/

Instruktorzy i przewodnicy posiadający uprawnienia HSA zapraszają nurków HSA
kontakt: Filip - Delphinus Diving School Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKOMENDOWANE również dla indywidualnych wyjazdów